Beal Addict

Určenie
Horolezectvo

• , zakúpené v Adam Sport

So sedačkou som spokojný, spĺňa moje požiadavky.

• , zakúpené v Horosport

• lahky, pekny uvazok.
    • ma usko na vrecko s magneziom.
    • plne nastavitelny (!!!) – preto vhodny aj na lezenie v studenom pocasy a via ferraty (da sa aplikovat komfortne nad teple oblecenie).
    • 4 gumove putka na prednej strane, ktore sa daju dobre vyuzit
    • pútka na material vyzeraju ako nejake detske hracky z umelej hmoty

vybral som si tento produkt, lebo som potreboval novy – ten predosly uz je moc stary.
    oproti singing rock attack II (co pouzivam uz roky) je tento uvazok, ako nejaka detska hracka: lahka, tenka, pekna.
    zda sa byt kvalitne spracovany, ale neviem, ci vydrzi tolko, ako ten predosly...
    vybral som si ho, lebo bol lacny, pekny, plne nastavitelny. od beal som pouzival doteraz len lana, ale je to sympaticka znacka

Určenie
Horolezectvo

Ľahký nastaviteľný sedací úväz BEAL Addict XS/M na športové lezenie a horolezectvo. Rýchle a jednoduché nastavovanie v páse pomocou dvoch kovových praciek. Pre vyšší komfort sú nohavičky a pás polstrované.

• Web-Core technológia - široký popruh rezaný laserom tak, aby mal rovnakú veľkosť ako polstrovaná časť, zaisťuje optimálne rozloženie tlaku na boky a stehná
  • 4 pútka na materiál tvarované tak, aby boli dostatočne odklonené od tela pre lepšiu manipuláciu s vybavením
  • Dynamic-Fit (licencovaný systém firmy Black Diamond) - ľahká a rýchla úprava nohavičiek aj bez použitia kovovej spony
  • nastavovanie v páse pomocou 2 kovových praciek

Veľkosť XS / M - obvod v páse 69 - 87cm, obvod stehien 47 - 59cm

• Hmotnosť: 380g
  • Certifikácia: CE 0120, UIAA, EN 12277 type C, SGS ISO 9001:2008
  • Farba: šedo modrá

• , zakúpené v Adam Sport

So sedačkou som spokojný, spĺňa moje požiadavky.

• , zakúpené v Horosport

• lahky, pekny uvazok.
    • ma usko na vrecko s magneziom.
    • 4 gumove putka na prednej strane, ktore sa daju dobre vyuzit
    • pútka na material vyzeraju ako nejake detske hracky z umelej hmoty