Ocun Mojo

40 €
Na sklade
Doporučená ponuka Abc-Zoo.sk

Na sklade • Viac variantov98 % • 15 141 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov4 €96 % • 179 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček4,97 €245 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,49 €99 % • 7 267 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 58 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma91 % • 186 838 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,55 €97 % • 36 903 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie

Typ

celotelové
345 g
Určenie
Horolezectvo

Detský lezecký postroj Ocun Mojo bude ideálny pre všetky začínajúce deti, ktoré potrebujú maximálnu oporu pri tréningu lezenia. Detský horolezecký postroj Ocun Mojo poskytuje najvyššiu úroveň bezpečnosti vďaka svojej kompletnej konštrukcii a príslušná certifikácia postroja je potvrdením jeho vysokej kvality. Ak potrebujete lezecký postroj pre svoje dieťa, potom bude lezecký postroj Ocun Mojo pre deti ideálny. Vďaka úplnému nastaveniu sa hodí pre deti s rôznou hmotnosťou a výškou. Všetky popruhy sú mimoriadne široké, takže sa nezarezávajú do tela. Vďaka tomu je postroj pohodlnejší a netlačí na dieťa počas zavesenia. Na nastavenie veľkosti sa používajú štyri pracky Slide- Lock. Umožňujú posunutie popruhu jedným pohybom, čo rodičom alebo inštruktorom uľahčuje rýchle a pohodlné nastavenie veľkosti popruhu. Všetky pracky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Detský postroj Ocun Mojo - kľúčové vlastnosti: Model určený pre deti, ktoré začínajú svoje dobrodružstvo v lezení; Špičková kvalita spracovania; Univerzálna veľkosť; Široký popruh na elimináciu nepríjemného tlaku; Plne nastaviteľné stehenné pútka; Pracky z nehrdzavejúcej ocele; Plná konštrukcia pre maximálne pohodlie; Symbol výrobku: 4703.

• bezpecny

• + jednoduchý systém