Ocún TWIST je určený pre všestranných lezcov, ktorí hľadajú jediný úväz, ktorý zvládne všetko. Je dostatočne ľahký na športové lezenie a zároveň pohodlná na viacdĺžkové...
pozor na číslovanie veľkostí. Mne podľa tabulky sedelo L-XL, ale reálne mi sadlo S-M
Popis produktu
Ocún TWIST je určený pre všestranných lezcov, ktorí hľadajú jediný úväz, ktorý zvládne všetko. Je dostatočne ľahký na športové lezenie a zároveň pohodlná na viacdĺžkové...
Ocún TWIST je určený pre všestranných lezcov, ktorí hľadajú jediný úväz, ktorý zvládne všetko. Je dostatočne ľahký na športové lezenie a zároveň pohodlná na viacdĺžkové lezenie. Tri samosvorné pracky a pohyblivý pás umožňujú úplné nastavenie. Štyri materiálové slučky ľahko pojmú štandardné množstvo materiálu potrebného pre väčšinu lezeckých aktivít. Indikátor opotrebovania vo viazacej slučke včas upozorní, že postroj je potrebné vymeniť za nový.
Vlastnosti:
polstrovaný pás a nohavičky s veľmi pohodlnou sendvičovou konštrukciou
nastaviteľné nohavičky
pohyblivý pás
indikátor opotrebenia
3 posuvné spony z nehrdzavejúcej ocele SS-420J2 (2 × 20 mm, 1 × 30 mm)
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Top, odporúčam všetkými desiatimi. Ak ste široký v páse a tenký v nohách, iné sedačky Vám nepasujú tak je to ideálna voľba pre Vás. Široké rozpätie nastavenia sedačky je obrovská výhoda. V zime sa môžem vypapať a v lete schudnúť
Sedáky jsme kupovali primárně na ferraty, koupeno spolu s tlumičem pádu Ocún Captur PRO.
Sedák je pohodlný, lehce se nastavuje, je lehký. Je univerzální, lze použít i na stěnu, což beru jako plus. Dodávaný s obalem.
Jen pozor při výběru velikostí. Podle tabulek jsme koupili větší a nakonec jsme je museli měnit. Pokud jsme někde na hranici velikostí tak bych brala menší.
14 rokov používam sedáky od Ocunu a vyhovujú mi svojou pohodlnosťou. Sedačka má síce 400g neni z tých najľahších ale nevyberal som ju pre jej hmotnosť ale pre jej pohodlie. Vyhovuje mi široký pás na krížoch ako aj široké nohavičky na nohách keď v nej aj chvíľku sedíte nie je to nepohodlné Najviac sa mi však páči, že pás je posuvný nech si nastavíte akúkoľvek veľkosť pas s putkami na expresky si viete voči gulotrhu posunúť a máte ho vždy vycentrovaný. Napr. sedak od SR ktorý mám má bedrový pás pevný a keď je sedačka vo veľkosti M je všetko ok, keď si ju ale nastavíte pre väčšiu osobu napr XL máte gulotrh rovno putka na expresky na jednej strane ok a na druhej vam utekaju až na chrbát ked si pás napravíte aby ste mali dobre expresky na dočah taha vas gulotrh na stranu... takze preto moja voľba Ocun :)